voRP, FiveM’i Bırakıyor Mu?

Türkiye üzerinde GTA Roleplay‘e ilgi duyan herkesin en azından bir kere ismini duymuş olacağı voRP yani Videoyun Roleplay‘in, içerik hattımıza bildirilen bir söylentiye göre halihazırda kullandığı FiveM istemcisini kullanmayı bırakıp sunucusunu başka bir çoklu oyuncu istemcisine taşıyacağı konuşulanlar arasında.

Peki FiveM Nedir?

FiveM, Cfx.re tarafından desteklenen Grand Theft Auto V oyununda özelleştirilebilir paylaşımsız sunucularda çoklu oyunculu oynama imkanı tanıyan bir modifikasyondur. Yani GTA V oyunun bir çoklu oyuncu istemcisidir.

Söylentinin Kaynağı

Biraz araştırma yaptığımızda söyletinin kaynağı ve dayanak noktasının aşağıdaki görselde de anlaşılacağı üzere voRP‘un forum adresinin embedine bakarsak “voRP – Şimdilik FiveM tabanlı bir sunucu topluluğudur” yazısını görüyoruz.

voRP Söylenti Kaynağı

Sizce voRP, FiveM istemcisini bırakıp başka bir istemciye geçiş yapar mı? Yaparsa sizce bu istemci hangisi olur? Yorumlarda fikirlerinizi belirtmekten çekinmeyin! Bu konu hakkındaki gelişmeleri ve daha fazlası için bizi takip edebilir, sizin de haberinin yapılmasını istediğiniz söylentiler veya gelişmeler varsa içerik hattımızdaki form üzerinden bize bildirebilirsiniz.

voRP‘ye nasıl başvuracağınızı öğrenmek için voRP Nedir? Nasıl Başvurulur? isimli rehberimizi okuyabilirsiniz.

Yorum Bırakın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Araç çubuğuna atla