Seven Roleplay Yine Yeni Yeniden

RAGE:MP’nin Yazlık Sunucusu Seven Roleplay

Havaların ısınması ile birlikte tüm platformlarda baharın ilk çiçekleri gibi açılan sunucuları hepimiz biliyoruz. Bu geleneği 3 yıldır bozmayan kardelen çiçeği benzeri bir sunucuya bu yazımızda yer vermek istiyorum. Kendileri yıllardır istikrarını bozmadan açılıp kapanan proje olduklarını bu senede bize kanıtladı. Bu istikrarlarından ötürü kendilerini samimiyetle tebrik ediyorum. Seven Roleplay GT-MP döneminden beri kısa süreli bile olsa oyunculara gerçek bir Cops & Robbers sunucusu deneyimi yaşatan kaliteli sunuculardan birisidir.

Büyük İddalar, Büyük Fiyaskolar

Seven Roleplay her zaman abartı bir reklam politikası ile propaganda yapmıştır. Oyunculara büyük vaadlerde bulunup basit ve hatalı sistemleri sunmuştur. Oyuncuların beklentilerini hiç bir dönemde karşılayamayan ekip oyuncu kitlesi analizinde bir o kadar yetersiz oldukları halde kendilerine “Türkiye’nin En Kaliteli Sunucusu” deme gafletinden de eksik kalmamıştır. Bugüne kadar her dönemin açılış günlerinde düzelmiş olmaları ile giren oyuncunun “İflah olmaz bir sunucu” diyerek çıktığı açılış günü sonrası oyuncu sayısının hızla düştüğü bir sunucu olan Seven Roleplay tahminen 2020 yazında yine kapanmak için sunucuyu açacaktır.

Oyuncuların Yorumları

Sizler için geçmiş dönemlerde Seven Roleplay‘de oyuncu olarak bulunmuş kişilere “Seven Roleplay Denince Aklınıza Ne Geliyor?” sorusunu sorduk ve kullanıcıların izinleri doğrultusunda gelen mesajları sizlere direkt olarak iletiyoruz.


 965 kez kapanıp açılmak geliyor, egoist bir yönetim ekibi geliyor, onun dışında beceriksiz ve rol seviyesi eksilerde olan yönetici takımı geliyor, madem bu kadar güveniyorlar kendilerine neden 3 yıldır açıp kapatıyorlar? Yine aynısı olacak, 3 yıldır aynı yalanları ve yüzsüzlükleri yapmaya devam ediyorlar, 7da oynayan kullanıcıların ciddi anlamda rol bilgisinin olmadıgını düşünüyorum, Seven aklıma gelince ciddi anlamda roleplayden soğuyorum, millete sallamak ile bir yerlere gelinmeyeceğini anlamalılar ve hala utanmadan kalıcı roleplay sunucusu diyorlar, RAGE:MP platformunda barındırmayacaklar Seven’ı. Çok daha iyisini yaparız demekle bir halt yapamamaları da acı bir gerçek.

Meowia | 2019 Seven Roleplay Oyuncusu


Türkiye’nin en güzel kapanan sunucusu, inşallah yine kapanır.

Captain Qwark | 2018-2019 Seven Roleplay Oyuncusu


İstikrarsızlık, Adaletsizlik ve Admin Power

ByManiac | 2017-2019 Seven Roleplay Oyuncusu


Seven Roleplay ismini duyunca aklıma kötü yönetim ve bitmeyen oyuncu şikayetlerinden başka bir şey gelmiyor.

Mushido | 2019 Seven Roleplay Oyuncusu


Katılımları için kullanıcılarımıza teşekkür ederiz. Bize gelen onlarca mesajın hepsini buraya yazamadık. Mesajı yayınlanmayan kullanıcılarımız bu konuda anlayış gösterecektir.

Roleplay Sunucuları hakkında bu tarz yazılarımızın devamı gelecektir. Eleştiri yazılarımız için tüm kaynak sağlayıcı ve içerik sağlayıcılarımıza teşekkür ederiz.

9 Comments

 1. Dünyanın en gereksiz ekibine sahip, gram bilgisi olmayan insanların açtığı sunucudan ne beklersin?

  Cevap
 2. Hiçbir şey bilmeyen yönetici kadrosu, yetersiz oyuncular, hiçbir özelliği olmayan dandik bir mod…
  Heriflerin kaçıncı sunucu açışı sayamadım artık her sunucuyu duyurduklarında en iyisi biziz gibisinden bir şeyler derler bir kere 3 yıl önce 60 falan çekmişler her zaman onu öne sürerler, oyuncu sayısı anlık 20’yi geçemez.20 kişinin içinde 3 tane rol yapmayı bilen insan anca bulursunuz.

  Cevap
 3. Aç kapan, aç kapan, nereye kadar

  Cevap
 4. burada oynayacağınıza
  anladınız

  Cevap
 5. Adminler tüm iş yerlerini alsın oyuncular köpek gibi para kassın sonra adminlere rol istediğini söyleyince sunucudan kovulsunlar.

  NE GÜZEL SEVEN RP BE!

  Cevap
 6. Sürekli gapanıp duran sörvırlardan sıkılmadınız mıııı? star 2 online geliyoooooorrrr

  Cevap
 7. Açılış duyurusunu gördüğümden beridir düşünüyorum insanlarla nasıl bu kadar dalga geçebiliyorlar diye. Her seferinde çalıntı, makyajlı modları ekleyip en iyi sunucu biziz diyen bu tekel tayfaya daha fazla prim vermemek gerekiyor. Son sunucusunda da kapanana kadar oynayan biri olarak çok net bir şekilde söyleyebilirim ki aynı basiretsiz yönetim ve aynı sorunlu modlarla birkaç aya bu sunucu da gerek bug gerek beceriksiz yönetimden ötürü patlayacak.

  Cevap
 8. Çelişkili oyuncu rekorları, adminlerin tavırları ve en kötüsü tarafsızlık ilkesini hiçbir zaman yerine getirilmemesi. Çok saçma lütfen yapmasınlar açmasınlar…..

  Cevap
 9. Seven sunucusu, oldum olasi hep benim icin bir hayalkirikligi olacaktir.. Bircok kez uzun ugraslar ve emeklerimin karsiligi cop oldu. Yonetim ekibi ne kadar cabalasa da, her zaman bir taraftan patliyorlardi. Bazen adminler, bazen de kendi getirmis olduklari kitle yuzunden. Umarim tekrar kapanmaz. Bu serverdaki oynayacak oyunculara tek tavsiyem fazla kapilmasinlar, cunku yuzde 95 ihtimalle kapanacak bir server.

  Cevap

Yorum Bırakın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Şifremi Unuttum

Araç çubuğuna atla