Rockstar Türkiye Platformu Açıldı

Dijital ortamda rol yapan bir çok oyuncunun farklı siteler üzerinden sunucu aradıklarını biliyoruz. Rockstar Türkiye ekibi çeşitli rol sunucularının tanıtımlarını barındırmanın yanı sıra Rockstar Games oyunlarının haber ve içeriklerini barındıran bir web projesidir. Roleplay Turk olarak alanında nitelikli ve güncel bilgi veren sayılı platformlardan birisi olan Rockstar Türkiye ile yakın zamanda yapmış olduğumuz iş ortaklığı neticisinde Rockstar Türkiye‘de tanıtımları bulunan sunucuların haberlerini ve incelemelerini Sunucular Platformu üzerinden yayınlayacağız.

Siz değerli kullanıcılarımız ve ziyaretçilerimizi Grand Theft Auto oyunları içerisinde kaliteli rol imkanı sunan onlarca sunucu ve çeşitli içerikleri okumak adına Rockstar Türkiye Platformuna davet ediyoruz. SA:MP, MTA, FIVEM, RAGE:MP ve ALT:V gibi çeşitli istemcileri üzerinde yer alan sunucuları tanımak ve yeni konseptleri keşfetmek için Rockstar Türkiye forumunda yer alan Sunucu Tanıtımları alt forumunu ziyaret edebilirsiniz. Roleplay Turk Sunucular Platformu olarak bu sunucuları baz alan haber ve içerik havuzumuzdan güncel olarak sunucular hakkında gelişmeleri sizlere iletmeyi planlıyoruz. Editörlerimiz tarafından yapılan incelemeleri ve puanlamaları Sunucular Platformu web sayfası üzerinde ilgili alanlarda görebileceksiniz. Ek olarak sizlerin görüşleri ve puanları bizler için ayrı bir önem arz ettiği için Editör ekibimize ek olarak kendi incelemelerinizi yapabileceğiniz ek bir alan mevcuttur. Kaliteli rol içerikleri için bizi takipte kalın.

Rockstar Türkiye İçerik Portalı 

Rockstar Türkiye Forum Sayfası

Yorum Bırakın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Araç çubuğuna atla